sponsor

Els presidents






Joan Solé Anguera
23.11.1909 a 19.01.1913
Josep Balsells Bofarull
19.01.1913 a 9.01.1916
Pere Barrufet Puig
9.01.1916 a 29.09.1917
Salvador Bonet Marsillach
29.09.1917 a 20.04.1918
Joaquim Gibert Gras
20.04.1918 a 10.05.1919





Joan Martorell Alegret
10.05.1919 a 29.12.1920
Josep Valls Fonts
29.12.1920 a 28.04.1922
Joan Domenech Mas
28-04-1922 a 11.07.1924
Josep Llop Martorell
11.06.1926 a 29.06.1928
Antoni Martí Bages
29.06.1929 a 9.06.1933






Agustí Esteve Fabregat
9.06.1933 a 22.06.1934
Joan Busquets Crusat
22.07.1934 a 20.07.1942
Josep Castellà Baró
20.06.1942 a 19.06.1943
Antoni Sabater Esteve
19.06.1943 a 15.06.1948
Francesc Llevat Rosell
15.06.1948 a 6.03.1952






Baldomero Pamies Jové
19.02.1953 a 31.01.1957
Antoni Sabater Roca
31.01.1957 a 12.03.1959
Josep Maria Massó Coll
12.03.1959 a 02.1966
Francesc Llevat Rosell
03.1966 a 04.1970
Joan Domenech Mas
04.1970 a 03.1971






Valero Camps Simó
03.1971 a 01.1973
Andreu Olesti Cabrito
01.02.1973 a 4.04.1977
Joan Basora Musté
4.04.1977 a 23.01.1986
Pere Vinaixa Ollé
4.07.1987 a 9.10.1995
Joan Sabater Escudé
9.10.1995 a 25.11.2011


 


   
Mònica Balsells Pere
25.11.2011