sponsor

Equips

Senior Masculí A

Senior Masculí A

A dalt d'esquerra a dreta:

Ent: Gerard Vallespí,Nil Veciana,Arturo Diaz,Jaume Solsona,Enric Graells,Marc Chaves Del: Ricky Andreu

Abaix d'esquerra a dreta:

Enric Colom, Sergio Jimón,Eudald Calvó,Sergi Yelamos,Jordi López, Wilmer Luna

Sots 21 Masculí

Sots 21 Masculí

A dalt i d'esquerra a dreta 

Ent: Gerard Vallespí, Pau Escolà, Julià Caparrós,Marc Olivart,Arnau Esparza,Jordi López,Martín Del Hoyo,Carlos López, Robert Garcia

A baix i d'esquerra a dreta:

Roger López,Jordi Olivé,Wei, Aitor Avila,Pau Casero,Mikel Pintos

Cadet Masculí

Cadet Masculí
A dalt d esquerra a dreta:

Max Wurth, Albert Jansà, Arnau Salvat, Ent: Miquel Guillemat,

Abaix d' esquerra a dreta:

Gerard Jansà, Francesc Rosich, Aran Mazón, Joaquim Jaldo, Ivan Granados, Jordi Ribas

Infantil Masculí

Infantil Masculí

a dalt d'esquerra a dreta:

Lluc Bosque, Alan Velasco, Max Whurt, Gerard Jansà, Albert Jansà Ent: Daniel Gofau

A baix d'esquerra a dreta:

Eisvinas Suksta, Gerard Batet, Arian Ortiz, Pol Pallise.

Infantil Femení

Infantil Femení
D'esquerra a dreta, a dalt: Meritxell Gomis, Judit Vidal, Adha Sáez, Natalia Roca, Malena Català, Julia Martín.
D'esquerra a dreta, a baix :Ariadna Belmonte, Ariadna Márquez, Nerea Hortoneda

Preinfantil Femení

Preinfantil Femení
Adalt d esquerra a dreta:

 Anna Zaguirre Gomez, Judit Dominguez Solanes, Júlia Borras Sierra, Jo(jaja), Emma Lopez Alvaro, Jennifer Garzon Lopez, Xenia Vives Socias.

Abaix esquerra a dreta:

 Maria Zaguirre Gomez, Nuria Guinart Fernandez, Sofia Rodriguez Ramirez, Mireia Pujol Suñé

Aleví

Aleví

Adalt d'esquerra a dreta :  Ent : Victor Ruiz, Marc Ferré, Anna Balanya, Daniel Cabestany, Pol Palazón, David Petrache

Abaix d'esquerra a dreta : Ferran Mestre, David Moreno, David Bargalló, Hèctor Tarrega.

Benjamí

Benjamí

A dalt d'esquerra a dreta : Anna González, Miquel Vallés, Laura Vallés, Miquel Sans, Ent: Sergi Yelamos.

A baix d'esquerra a dreta : Hugo Morlessin, Jan Garrido, Lucia Rodríguez, Enzo Nadal.

Senior Masculí B

Senior Masculí B

A dalt d'esquerra a dreta:

Miquel Guillemat (2n ent), Aitor de la Cruz, Oscar González, Jordi Montalà, Julian Caparros,Ruben Avila, Gerard Vallespí (ent)

A baix d'esquerra a dreta:

Marc Olivart, Fernando Garcia, Marc Chevarria, Gerard Rodriguez, Txema Sabaté


Cadet Femení

Cadet Femení

Dalt d'esquerra a dreta:

Ent: Marc Olivart, Marta Genius,Mireia Capdevila,Paula Bonachi,Maria Durá,Olalla Garzón

Baix d'esquerra a dreta:

Paula Garrido,Marina Perales,Esmeralda Saez,Olga Sanchez,Julia Marti,Neus Nuñez

Preinfantil Femení negre

Preinfantil Femení negre

Desde dalt d esquerra a dreta, paula, ona, Aina, ari, alexia

Desde abaix igual esquerra a dreta, nerea, berta,Núria,  adha i ana

Preinfantil Masculí

Preinfantil Masculí



Senior Femení

Senior Femení

A d'alt d'esquerra a dreta:

Ent: Berni Rubio, Maria , Jaovita Guardia, Marina Carreras, Marina Herrera, Cristina Algar, Megan Kathleen,Nuria. Del: Ramon Masquef.

A baix d'esquerra a dreta:

Marian Guardia, Estefa Ivorra, Marina Roig, Laia Moreno,Paula Sanpere,Bea Altarejos.


Infantil Masculi Escolar

Infantil Masculi Escolar

A dalt d'esquerra a dreta:

Del: Arán Mazón, Jordi Blade, Eduard Altés, Guillem Sol, Joan Ramon Raduà, Ent: Ramon Guilliemat, Lluis Capdevila, Victor Ruiz, Dídac de la Torre, Màxim Klym

A baix d'esquqerra a dreta:

Pere Escoda, Marc Navidad, Pere Llauradó, Gerard Molina,Sergi Monllor, Pol Gispert, Pol Montero, Arnau Mora, Brian

(aquest equip participa en la lliga pre infantil federat i en l'linfantil escolar)

Infantil Femení Vermell

Infantil Femení Vermell

Infantil Femení Negre

Infantil Femení Negre

Preinfantil Femení

Preinfantil Femení

Cadet Femení Vermell

Cadet Femení Vermell

Cadet Femení Negre

Cadet Femení Negre

Aleví Vermell

Aleví Vermell

Aleví Negre

Aleví Negre

Prebenjamí

Prebenjamí

Cadet Masculí escolar

Cadet Masculí escolar

Esc Sta Anna-Reus Deportiu

Esc Sta Anna-Reus Deportiu