sponsor

Calendari (Bàsquet)

Anterior Març 2017 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
27
28
1
Fora
19:15 | Bàsquet
TGN BÀSQUET LILA - Cadet Masculí
39 - 50
TARRAGONA
2
Fora
18:30 | Bàsquet
C.B. VILA-SECA - Preinfantil Masculí
68 - 36
LA PINEDA
3
4
00:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
09:00 | Bàsquet
Aleví Vermell - ESCOLA MOWGLI
0 - 0
REUS DEPORTIU suspés per pluja
09:30 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - A.D. TORREFORTA A
47 - 63
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Esc Sta Anna-Reus Deportiu - AE PARE MANYANET GROC
0 - 0
REUS DEPORTIU suspés per pluja
11:00 | Bàsquet
Infantil Femení Vermell - AD TORREFORTA
51 - 33
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Benjamí - ESC ALBERICH I CASAS
9 - 7
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Aleví Negre - CB VALLS 05
6 - 10
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Prebenjamí - COL.LEGI FRANCESC REUS
13 - 7
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Masculí - MANYANET REUS GROC
57 - 43
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Masculí escolar - CB SALOU
13 - 64
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Senior Masculí B - BASQUET BELLVEI
76 - 46
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Sots 21 Masculí - VET. C.B. SALLE REUS
46 - 68
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Senior Masculí A - C.B..CALAFELL A
57 - 71
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Senior Femení - CAMPING BIANYA ROSER B
51 - 54
REUS DEPORTIU
Fora
12:00 | Bàsquet
CLUB BÀSQUET BELLVEI - Infantil Masculi Escolar
17 - 45
BELLVEI
12:30 | Bàsquet
TGN BÀSQUET NEGRE - Cadet Femení Negre
61 - 55
TARRAGONA
18:00 | Bàsquet
C.B. SANT PERE I SANT PAU - Cadet Femení Vermell
42 - 47
ST PERE I ST PAU
5
Fora
09:15 | Bàsquet
A.B. EL VENDRELL - Infantil Femení Negre
41 - 48
VENDRELL
6
7
8
9
10
11
00:00 | Bàsquet
Esc Sta Anna-Reus Deportiu - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Infantil Masculi Escolar - COL.LEGI TURO
58 - 42
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - CARMELITES CBT
64 - 26
REUS DEPORTIU
Fora
09:15 | Bàsquet
C.B. ÀGUILES - Preinfantil Femení
48 - 34
STA COLOMA DE QUERALT
09:30 | Bàsquet
COL.LEGI COR DE MARIA VALLS - Aleví Vermell
10 - 6
COL.LEGI COR DE MARIA VALLS
10:00 | Bàsquet
AE PARE MANYANET GROC - Benjamí
4 - 12
PARE MANYANET
12:00 | Bàsquet
INSTITUT ELS ALFACS JUV - Cadet Masculí escolar
75 - 25
LA RAPITA
12:00 | Bàsquet
CB VALLS 06 BLANC - Aleví Negre
6 - 10
COL EUGENI D'ORS VALLS
18:00 | Bàsquet
CB. ROQUETES - Senior Masculí A
67 - 62
ROQUETES ( BARCELONA )
19:30 | Bàsquet
CB VILA-SECA BLAU - Sots 21 Masculí
57 - 67
LA PINEDA
19:30 | Bàsquet
LIMA-HORTA BASQUET - Senior Femení
72 - 52
BARCELONA
19:30 | Bàsquet
C.B. VALLS SALA RED STAR - Senior Masculí B
56 - 89
VALLS
12
09:30 | Bàsquet
Cadet Femení Vermell - BASQUET TERESIANES
75 - 25
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - BASQUET TERESIANES
40 - 67
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Masculí - ROCABRUNA REUS DEPORTIU
59 - 33
REUS DEPORTIU
17:45 | Bàsquet
Infantil Femení Negre - MANYANET REUS
88 - 45
REUS DEPORTIU
13
14
15
16
17
18
00:00 | Bàsquet
Infantil Femení Vermell - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
11:00 | Bàsquet
Benjamí - E.SANTA ANNA-REUS DEPORTIU
0 - 0
REUS DEPORTIU Ajornat
12:00 | Bàsquet
Aleví Negre - CB LA SELVA SOLARCA 2
0 - 0
REUS DEPORTIU Aplaçat
12:00 | Bàsquet
Aleví Vermell - AE PARE MANYANET GROC
8 - 8
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Senior Masculí B - CB MORA D'EBRE
82 - 76
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Sots 21 Masculí - A.E. CLARET
47 - 48
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Cadet Masculí - C.B. TARRAGONA 2017 1B
45 - 42
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
AUTO CASASUS - TORREDEMBARRA B.C. - Infantil Masculí
73 - 70
TORREMBARRA
10:00 | Bàsquet
CB RAPITENC ÒPTICA PUIG - Preinfantil Masculí
65 - 56
ST CARLES DE LA RAPIDA
11:00 | Bàsquet
A.B. LA SALLE TARRAGONA CF - Cadet Femení Vermell
47 - 58
TARRAGONA
11:00 | Bàsquet
AMPA COL LA SALLE TORREFORTA - Cadet Masculí escolar
61 - 53
SALLE TORREFORTA
11:00 | Bàsquet
E.ALBERIC I CASAS - Prebenjamí
9 - 15
ALBERIC I CASAS
12:00 | Bàsquet
CB SANT PERE I SANT PAU - Infantil Masculi Escolar
67 - 25
ST PERE I ST PAU
16:00 | Bàsquet
C.B. MOREL - Infantil Femení Negre
47 - 59
MORELL
19
09:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení - SANT PAU APÒSTOL
52 - 44
REUS DEPORTIU
17:00 | Bàsquet
Senior Masculí A - C.B. VALLS TOT JOC
66 - 63
REUS DEPORTIU
19:30 | Bàsquet
Senior Femení - C.B. VILA-SECA
96 - 69
REUS DEPORTIU
Fora
12:00 | Bàsquet
ESCOLA JOAN XXIII - Cadet Femení Negre
57 - 35
TARRAGONA
20
21
22
23
24
25
00:00 | Bàsquet
Senior Masculí B - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
11:00 | Bàsquet
Infantil Masculi Escolar - EL CARME BASQUET
27 - 55
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Cadet Masculí escolar - AME AMETLLA DE MAR
31 - 68
REUS DEPORTIU
17:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - C. B. VALLS RESTAURANT MARMA
76 - 58
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Senior Masculí A - C.B. BORGES-GARRIGUES
75 - 70
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
ESCOLA JOAN REBULL - Aleví Vermell
10 - 6
ESCOLA JOAN REBULL
10:45 | Bàsquet
C.B. VALLS ALT CAMP ALUMINIS - Cadet Femení Negre
23 - 48
VALLS
11:00 | Bàsquet
TGN BÀSQUET NEGRE - Preinfantil Femení
29 - 45
TARRAGONA
12:00 | Bàsquet
CB RAPITENC MASCOTES ARA T.E. - Cadet Femení Vermell
46 - 45
ST CARLES DE LA RAPIDA
12:00 | Bàsquet
ESC GUILLEM FORTUNY CAMBRILS - Benjamí
4 - 12
ESC GUILLEM FORTUNY CAMBRILS
12:00 | Bàsquet
COL.LEGI LA SALLE REUS - Esc Sta Anna-Reus Deportiu
4 - 10
COL LA SALLE REUS
26
12:30 | Bàsquet
Cadet Masculí - CBALCANAR.COM
50 - 42
REUS DEPORTIU
18:00 | Bàsquet
Senior Masculí A - NATURAL OPTICS PALLARS C.B. TREMP
54 - 61
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Bàsquet
ESCOLA JOAN XXIII - Infantil Femení Vermell
39 - 45
TARRAGONA
12:30 | Bàsquet
BÀSQUET BASE TARRAGONA - Sots 21 Masculí
56 - 50
TARRAGONA
16:00 | Bàsquet
C.B. GRUP BARNA B - Senior Femení
38 - 65
BARCELONA
27
28
17:45 | Bàsquet
Esc Sta Anna-Reus Deportiu - AE PARE MANYANET
7 - 9
REUS DEPORTIU
17:45 | Bàsquet
Aleví Vermell - ESCOLA MOWGLI
8 - 8
REUS DEPORTIU
29
30
Fora
17:45 | Bàsquet
ESCOLA SANT JOSEP - Aleví Negre
10 - 6
ESCOLA SANT JOSEP
31
1
2