sponsor

Calendari

Anterior Març 2017 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
27
28
1
21:15 | Hoquei Patins
Aleví A - FC Barcelona Lassa
2 - 5
Palau d'Esports
Fora
19:15 | Bàsquet
TGN BÀSQUET LILA - Cadet Masculí
39 - 50
TARRAGONA
2
Fora
18:30 | Bàsquet
C.B. VILA-SECA - Preinfantil Masculí
68 - 36
LA PINEDA
3
20:30 | Hoquei Patins
Juvenil - CH Mataró
9 - 4
Palau d'Esports
21:45 | Hoquei Patins
Infantil B - CP Calafell A
5 - 1
Palau d'Esports
4
00:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
09:00 | Bàsquet
Aleví Vermell - ESCOLA MOWGLI
0 - 0
REUS DEPORTIU suspés per pluja
09:00 | Gimnàstica rítmica
1ra Fase Copa Catalana Nivells VI i VIII
pendent
09:30 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - A.D. TORREFORTA A
47 - 63
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Esc Sta Anna-Reus Deportiu - AE PARE MANYANET GROC
0 - 0
REUS DEPORTIU suspés per pluja
11:00 | Bàsquet
Infantil Femení Vermell - AD TORREFORTA
51 - 33
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Benjamí - ESC ALBERICH I CASAS
9 - 7
REUS DEPORTIU
11:35 | Hoquei Patins
Aleví B - Lleida LLista ICG
4 - 2
Palau d'Esports
12:00 | Bàsquet
Aleví Negre - CB VALLS 05
6 - 10
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Prebenjamí - COL.LEGI FRANCESC REUS
13 - 7
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Masculí - MANYANET REUS GROC
57 - 43
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Masculí escolar - CB SALOU
13 - 64
REUS DEPORTIU
12:45 | Hoquei Patins
Infantil A - CP Vilanova A
4 - 4
Palau d'Esports
15:00 | Hoquei Patins
Fem 16 - Sferic
6 - 6
Palau d'Esports
16:00 | Bàsquet
Senior Masculí B - BASQUET BELLVEI
76 - 46
REUS DEPORTIU
16:30 | Hoquei Patins
2ª Catalana - UEH Barberà (FEM)
3 - 1
Palau d'Esports
17:30 | Bàsquet
Sots 21 Masculí - VET. C.B. SALLE REUS
46 - 68
REUS DEPORTIU
17:30 | Pàdel
Absolut masculí A - Reus Monterols B
2 - 1
Reus Deportiu
18:00 | Hoquei Patins
Junior - Igualada HC
7 - 4
Palau d'Esports
19:00 | Bàsquet
Senior Masculí A - C.B..CALAFELL A
57 - 71
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Senior Femení - CAMPING BIANYA ROSER B
51 - 54
REUS DEPORTIU
21:00 | Hoquei Patins
Ok Lliga - CE Noia Freixenet
6 - 4
Palau d'Esports del Reus Deportiu
Logo
Fora
12:00 | Bàsquet
CLUB BÀSQUET BELLVEI - Infantil Masculi Escolar
17 - 45
BELLVEI
12:00 | Tennis
CN LLeida - + 30 anys
1 - 4
Lleida
12:30 | Bàsquet
TGN BÀSQUET NEGRE - Cadet Femení Negre
61 - 55
TARRAGONA
15:00 | Hoquei Patins
Cambrils CH - Preb. Iniciació A
0 - 3
Palau d'Esports
16:00 | Hoquei Patins
CH Vila-seca Jardiland A - Prebenjamí A
3 - 1
Vila-seca
16:00 | Pàdel
Euro Sport B - Absolut masculi B
2 - 1
La Pineda
16:00 | Rugbi
Barcelona Enginyers Rugby C - Senior Masculí
44 - 10
Camp Municipal de la Mar Bella
17:30 | Pàdel
Set Cambrils B - Absolut femení
2 - 1
Cambrils
18:00 | Bàsquet
C.B. SANT PERE I SANT PAU - Cadet Femení Vermell
42 - 47
ST PERE I ST PAU
5
10:00 | Tennis
Infantil femení - CT Calafell
4 - 0
Reus Deportiu
Fora
09:15 | Bàsquet
A.B. EL VENDRELL - Infantil Femení Negre
41 - 48
VENDRELL
11:00 | Hoquei Patins
HC Valls Fusteria Vallmoll - Benjamí C
1 - 2
Valls
12:00 | Hoquei Patins
CH Corbera - 2ª Catalana
2 - 7
Corbera
12:00 | Rugbi
Gòtics Rugby Club - Senior Femení
47 - 8
Camp de Rugby de la Foixarda de Barcelona
12:30 | Hoquei Patins
Cerdanyola CH A - Aleví A
0 - 4
Cerdanyola
13:15 | Hoquei Patins
Igualada Femeni - Nac. Catalana Fem
1 - 3
Igualada
6
7
8
9
10
Fora
21:00 | Hoquei Patins
SH Casal L'Espluga - Infantil B
3 - 2
Espluga
11
00:00 | Bàsquet
Esc Sta Anna-Reus Deportiu - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
09:00 | Gimnàstica rítmica
2 Fase JEEC comarca Baix Camp
Hospitalet de l' Infant
10:30 | Hoquei Patins
Prebenjamí C - Reus Deportiu B
0 - 3
Palau d'Esports
11:00 | Bàsquet
Infantil Masculi Escolar - COL.LEGI TURO
58 - 42
REUS DEPORTIU
11:00 | Pàdel
Absolut femení - Club Pàdel Cambrils C
3 - 0
Reus Deportiu
11:45 | Hoquei Patins
Infantil A - PHC Sant Cugat B
2 - 1
Palau d'Esports
12:45 | Hoquei Patins
Junior - CP Manlleu B
6 - 2
Palau d'Esports
15:00 | Hoquei Patins
Fem 16 - CP Manlleu B
2 - 1
Palau d'Esports
15:30 | Pàdel
Absolut masculi B - Pàdel Maspassamaner A
0 - 3
Reus Deportiu
16:30 | Hoquei Patins
Nac. Catalana Fem - CP Manlleu
6 - 1
Palau d'Esports
18:00 | Hoquei Patins
Aleví B - Tarrega HPC
6 - 2
Palau d'Esports
20:30 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - CARMELITES CBT
64 - 26
REUS DEPORTIU
Fora
09:15 | Bàsquet
C.B. ÀGUILES - Preinfantil Femení
48 - 34
STA COLOMA DE QUERALT
09:30 | Bàsquet
COL.LEGI COR DE MARIA VALLS - Aleví Vermell
10 - 6
COL.LEGI COR DE MARIA VALLS
10:00 | Bàsquet
AE PARE MANYANET GROC - Benjamí
4 - 12
PARE MANYANET
12:00 | Bàsquet
INSTITUT ELS ALFACS JUV - Cadet Masculí escolar
75 - 25
LA RAPITA
12:00 | Bàsquet
CB VALLS 06 BLANC - Aleví Negre
6 - 10
COL EUGENI D'ORS VALLS
12:30 | Pàdel
TennisPark B - Absolut masculí A
2 - 1
Tarragona
13:30 | Tennis
CT Calafell - Cadet femení
2 - 2
Calafell
14:45 | Tennis
Jornada de Supertennis. Nens i nenes de 4 a 10 anys
Club Tennis Tarragona
16:00 | Hoquei Patins
CP Calafell - Preb. Iniciació A
1 - 3
Calafell
16:00 | Hoquei Patins
CHP Amposta - Benjamí C
4 - 2
Amposta
17:15 | Hoquei Patins
HC Valls - Preb. Iniciació B
0 - 0
Valls
18:00 | Bàsquet
CB. ROQUETES - Senior Masculí A
67 - 62
ROQUETES ( BARCELONA )
18:30 | Hoquei Patins
FC Porto - Ok Lliga
7 - 7
Pavelló Dragão Caixa
Logo
19:30 | Bàsquet
CB VILA-SECA BLAU - Sots 21 Masculí
57 - 67
LA PINEDA
19:30 | Bàsquet
LIMA-HORTA BASQUET - Senior Femení
72 - 52
BARCELONA
19:30 | Bàsquet
C.B. VALLS SALA RED STAR - Senior Masculí B
56 - 89
VALLS
12
09:00 | Hoquei Patins
Prebenjamí D - SH Casal L'Espluga
3 - 3
Palau d'Esports
09:00 | Gimnàstica rítmica
Copa Catalana Individual. 1ra Fase Nivell IV i 2na Fase Nivell VIII
Andorra
09:00 | Tennis
Cadet masculí - CT Tarragona B
3 - 2
Reus Deportiu
09:30 | Bàsquet
Cadet Femení Vermell - BASQUET TERESIANES
75 - 25
REUS DEPORTIU
10:00 | Hoquei Patins
Prebenjamí B - CP Calafell B
3 - 0
Palau d'Esports
11:00 | Hoquei Patins
2ª Catalana - CH Navarcles (FEM)
3 - 3
Palau d'Esports
11:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - BASQUET TERESIANES
40 - 67
REUS DEPORTIU
11:30 | Pàdel
AMERICANA MASCULINA I FEMENINA DE PÀDEL , tots els nivells
Reus Deportiu
Logo
12:00 | Hoquei Patins
Infantil A - HC Sentmenat A
2 - 2
Palau d'Esports
12:30 | Bàsquet
Cadet Masculí - ROCABRUNA REUS DEPORTIU
59 - 33
REUS DEPORTIU
17:00 | Hoquei Patins
Benjamí A - Reus Deportiu B
6 - 1
Palau d'Esports
17:45 | Bàsquet
Infantil Femení Negre - MANYANET REUS
88 - 45
REUS DEPORTIU
18:30 | Hoquei Patins
Juvenil - Lleida LLista ICG
2 - 2
Palau d'Esports
20:00 | Hoquei Patins
2ª Catalana - Molins de Rei
10 - 1
Palau d'Esports
Fora
09:00 | Tennis
CT Montblanc - Infantil femení
3 - 1
Montblanc
11:00 | Rugbi
Sel Vilanova i la Geltrú - Senior Masculí
28 - 0
Camp Municipal de Vilanova i la Geltrú
12:00 | Tennis
CT Montblanc - Aleví femení
1 - 3
Montblanc
12:30 | Hoquei Patins
CN Reus Ploms - Aleví A
3 - 8
Reus Ploms
13:00 | Hoquei Patins
CE Vendrell Moritz B - Infantil B
1 - 8
Vendrell
17:30 | Hoquei Patins
HC - Prebenjamí C
3 - 0
Valls
13
14
15
16
18:00 | Tennis
CELEBREM EL DIA DEL PARE. Entrenament entre pares i fills.
Reus Deportiu
17
Fora
21:45 | Hoquei Patins
G.E.I.E.G. - Junior
5 - 5
Girona
18
00:00 | Bàsquet
Infantil Femení Vermell - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
09:00 | Tennis
AMERICANA DE TENNIS DE VETERANS.
Reus Deportiu
11:00 | Bàsquet
Benjamí - E.SANTA ANNA-REUS DEPORTIU
0 - 0
REUS DEPORTIU Ajornat
11:45 | Hoquei Patins
Nac. Catalana Fem - CP Manlleu
5 - 2
Palau d'Esports
12:00 | Bàsquet
Aleví Negre - CB LA SELVA SOLARCA 2
0 - 0
REUS DEPORTIU Aplaçat
12:00 | Bàsquet
Aleví Vermell - AE PARE MANYANET GROC
8 - 8
REUS DEPORTIU
12:30 | Pàdel
Absolut masculí A - Padel Reus B
3 - 0
Reus Deportiu
15:00 | Pàdel
3º RONDA CONSELL ESPORTIU BAIX CAMP de pàdel.
Reus Deportiu
16:00 | Hoquei Patins
Benjamí B - CE Vendrell Moritz A
7 - 1
Palau d'Esports
16:00 | Bàsquet
Senior Masculí B - CB MORA D'EBRE
82 - 76
REUS DEPORTIU
17:00 | Hoquei Patins
Benjamí C - CE Vendrell Moritz C
2 - 1
Palau d'Esports
17:30 | Bàsquet
Sots 21 Masculí - A.E. CLARET
47 - 48
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Cadet Masculí - C.B. TARRAGONA 2017 1B
45 - 42
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
AUTO CASASUS - TORREDEMBARRA B.C. - Infantil Masculí
73 - 70
TORREMBARRA
10:00 | Bàsquet
CB RAPITENC ÒPTICA PUIG - Preinfantil Masculí
65 - 56
ST CARLES DE LA RAPIDA
11:00 | Bàsquet
A.B. LA SALLE TARRAGONA CF - Cadet Femení Vermell
47 - 58
TARRAGONA
11:00 | Bàsquet
AMPA COL LA SALLE TORREFORTA - Cadet Masculí escolar
61 - 53
SALLE TORREFORTA
11:00 | Bàsquet
E.ALBERIC I CASAS - Prebenjamí
9 - 15
ALBERIC I CASAS
12:00 | Bàsquet
CB SANT PERE I SANT PAU - Infantil Masculi Escolar
67 - 25
ST PERE I ST PAU
15:00 | Hoquei Patins
CHP Amposta - Prebenjamí B
1 - 3
Amposta
15:30 | Hoquei Patins
CN Reus Ploms - Preb. Iniciació B
1 - 3
Reus Ploms
15:30 | Tennis
CT Barà - Aleví femení
0 - 4
Roda de Barà
16:00 | Hoquei Patins
CH Vila-seca Jardiland D - Prebenjamí D
3 - 1
Vila-seca
16:00 | Hoquei Patins
CP Calafell B - Aleví B
5 - 6
Calafell
16:00 | Bàsquet
C.B. MOREL - Infantil Femení Negre
47 - 59
MORELL
18:00 | Hoquei Patins
Costa Riudoms - 2ª Catalana
6 - 4
Riudoms
18:30 | Hoquei Patins
CE Arenys de Munt B - Juvenil
1 - 6
Arenys de Munt
19
09:00 | Gimnàstica rítmica
Copa Catalana Individual. Campionat de Catalunya Base.
Torredembarra
09:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení - SANT PAU APÒSTOL
52 - 44
REUS DEPORTIU
09:30 | Tennis
Infantil femení - CT Valls
1 - 3
Reus Deportiu
10:00 | Hoquei Patins
Prebenjamí A - Cambrils CH
3 - 0
Palau d'Esports
11:00 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació A - CE Vendrell Moritz A
3 - 1
Palau d'Esports
12:00 | Hoquei Patins
Aleví A - CP Manlleu A
1 - 8
Palau d'Esports
13:00 | Rugbi
Senior Masculí - Rugby Club Mataró
18 - 26
Camp Municipal de la Pastoreta
15:00 | Hoquei Patins
Benjamí B - CP Calafell A
8 - 2
Palau d'Esports
16:00 | Hoquei Patins
Fem 16 - Igualada Femeni
5 - 1
Palau d'Esports
17:00 | Bàsquet
Senior Masculí A - C.B. VALLS TOT JOC
66 - 63
REUS DEPORTIU
17:30 | Hoquei Patins
2ª Catalana - PHC Sant Cugat (FEM)
1 - 0
Palau d'Esports
19:30 | Bàsquet
Senior Femení - C.B. VILA-SECA
96 - 69
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Tennis
CT Sicoris - + 30 anys
5 - 0
Lleida
10:00 | Hoquei Patins
SH Casal L'Espluga - Benjamí A
1 - 13
Espluga
12:00 | Hoquei Patins
CE Noia Freixenet - Infantil A
5 - 2
Sant Sadurní d'Anoia
12:00 | Bàsquet
ESCOLA JOAN XXIII - Cadet Femení Negre
57 - 35
TARRAGONA
20
10:00 | Tennis
Inici TORNEIG DE SANT PERE DE TENNIS
Reus Deportiu
Logo
10:00 | Pàdel
Inici LLIGA SOCIAL DE PÀDEL DE PRIMAVERA
Reus Deportiu
Logo
21
22
23
21:45 | Hoquei Patins
Junior - CE Vendrell Moritz
3 - 3
Palau d'Esports
24
25
00:00 | Bàsquet
Senior Masculí B - DESCANSA
0 - 0
DESCANSA
09:00 | Gimnàstica rítmica
Copa Catalana Individual. 3ra Fase Nivell VIII
Pendent
11:00 | Bàsquet
Infantil Masculi Escolar - EL CARME BASQUET
27 - 55
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Cadet Masculí escolar - AME AMETLLA DE MAR
31 - 68
REUS DEPORTIU
12:45 | Hoquei Patins
Fem 16 - CH Mataró B
6 - 3
Palau d'Esports
16:00 | Hoquei Patins
Prebenjamí D - CN Reus Ploms B
0 - 3
Palau d'Esports
17:00 | Hoquei Patins
Benjamí C - CP Calafell C
5 - 3
Palau d'Esports
17:00 | Bàsquet
Infantil Masculí - C. B. VALLS RESTAURANT MARMA
76 - 58
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Senior Masculí A - C.B. BORGES-GARRIGUES
75 - 70
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
ESCOLA JOAN REBULL - Aleví Vermell
10 - 6
ESCOLA JOAN REBULL
10:45 | Bàsquet
C.B. VALLS ALT CAMP ALUMINIS - Cadet Femení Negre
23 - 48
VALLS
11:00 | Bàsquet
TGN BÀSQUET NEGRE - Preinfantil Femení
29 - 45
TARRAGONA
12:00 | Hoquei Patins
CE Vendrell Moritz A - Prebenjamí A
1 - 3
Vendrell
12:00 | Bàsquet
CB RAPITENC MASCOTES ARA T.E. - Cadet Femení Vermell
46 - 45
ST CARLES DE LA RAPIDA
12:00 | Bàsquet
ESC GUILLEM FORTUNY CAMBRILS - Benjamí
4 - 12
ESC GUILLEM FORTUNY CAMBRILS
12:00 | Bàsquet
COL.LEGI LA SALLE REUS - Esc Sta Anna-Reus Deportiu
4 - 10
COL LA SALLE REUS
15:00 | Hoquei Patins
Cambrils CH - Aleví B
3 - 4
Cambrils
16:00 | Hoquei Patins
CH Vila-seca Jardiland - Preb. Iniciació A
1 - 3
Vila-seca
16:00 | Tennis
Tarragona A - Cadet masculí
0 - 0
Tarragona
17:00 | Hoquei Patins
CP Riudoms - Benjamí A
4 - 12
Riudoms
19:00 | Rugbi
U. E. Santboiana - Senior Femení
15 - 16
Estadi Baldiri Aleu de Santboi
26
09:00 | Gimnàstica rítmica
Copa Catalana Individual. 1ra Fase Nivell VII
Pendent
09:00 | Tennis
Cadet femení - CT Tarragona
0 - 0
Reus Deportiu
12:00 | Hoquei Patins
Infantil B - Tarrega HPC
0 - 0
Palau d'Esports
12:00 | Tennis
Jr femení - CT Montblanc
0 - 0
Reus Deportiu
12:30 | Bàsquet
Cadet Masculí - CBALCANAR.COM
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació B - SH Casal L'Espluga
0 - 0
Palau d'Esports
18:00 | Bàsquet
Senior Masculí A - NATURAL OPTICS PALLARS C.B. TREMP
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Bàsquet
ESCOLA JOAN XXIII - Infantil Femení Vermell
39 - 45
TARRAGONA
10:00 | Tennis
3a Jornada de tennis dels Jocs Esportius del Consell Esportiu del Baix Camp
Hospitalet de l'Infant
11:30 | Hoquei Patins
SH Casal L'Espluga - Benjamí B
2 - 12
Espluga
12:00 | Hoquei Patins
CE Vendrell Moritz A - Benjamí A
0 - 0
Vendrell
12:30 | Hoquei Patins
CHP Bigues i Riells - Nac. Catalana Fem
0 - 0
Bigues i Riels
12:30 | Hoquei Patins
Caldes Recam Laser A - Aleví A
0 - 0
Caldes
12:30 | Bàsquet
BÀSQUET BASE TARRAGONA - Sots 21 Masculí
0 - 0
TARRAGONA
16:00 | Bàsquet
C.B. GRUP BARNA B - Senior Femení
0 - 0
BARCELONA
16:45 | Hoquei Patins
HC Sentmenat B - Juvenil
0 - 0
Sentmenat
19:15 | Hoquei Patins
CH Lloret A - Infantil A
0 - 0
Lloret
20:30 | Hoquei Patins
CH Lloret - 2ª Catalana
0 - 0
Lloret
27
28
17:45 | Bàsquet
Esc Sta Anna-Reus Deportiu - AE PARE MANYANET
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:45 | Bàsquet
Aleví Vermell - ESCOLA MOWGLI
0 - 0
REUS DEPORTIU
29
30
Fora
17:45 | Bàsquet
ESCOLA SANT JOSEP - Aleví Negre
0 - 0
ESCOLA SANT JOSEP
31
1
2