sponsor

Calendari

Anterior Octubre 2017 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
25
26
27
28
29
30
1
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - BASQUET L'ARBOÇ
65 - 47
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Femení B - BASQUET TERESIANES 2002
43 - 41
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení - BASQUET TERESIANES
0 - 0
REUS DEPORTIU ajornat per la federació
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B
0 - 0
REUS DEPORTIU ajornat per la federació
Fora
17:00 | Hoquei Patins
CE Vendrell C - Benjamí C
0 - 0
Calafell
19:45 | Bàsquet
SENIOR GROC CB SALOU - Sènior Masculí B
0 - 0
SALOU ajornat per la federació
2
3
4
5
6
Fora
21:45 | Hoquei Patins
Andorra CH - 1ª Catalana
9 - 4
Andorra
7
00:00 | Bàsquet
Sènior Masculí B - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Júnior Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:45 | Hoquei Patins
Prebenjamí C - CH Vila-seca A
0 - 3
Palau d'Esports
15:00 | Hoquei Patins
Benjamí C - HC Valls A
2 - 12
Palau d'Esports
16:15 | Hoquei Patins
Prebenjamí B - CP Calafell
2 - 1
Palau d'Esports
17:00 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - CLUB BÀSQUET AMPOSTA
28 - 76
REUS DEPORTIU
17:30 | Hoquei Patins
Prebenjamí Iniciació C - CHP Amposta
1 - 3
Palau d'Esports
17:30 | Pàdel
Absolut masculí A - RC Nàutic de Tarragona A
3 - 0
Reus Deportiu
18:45 | Bàsquet
Cadet Masculí A - MANYANET REUS
63 - 53
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Cadet Masculí B - A.B. LA SALLE TARRAGONA CMB
19 - 64
REUS DEPORTIU
Fora
09:15 | Bàsquet
C.B. ÀGUILES - Júnior Femení
35 - 49
STA COLOMA DE QUERALT
09:15 | Bàsquet
COL·LEGI AURA - Infantil Femení
28 - 33
TARRAGONA
09:30 | Bàsquet
CB.LA SELVA NEGRE - Preinfantil Femení A
58 - 70
REUS DEPORTIU
10:00 | Hoquei Patins
HF Sant Josep SS - Aleví B
9 - 4
Sant Sadurni
12:15 | Bàsquet
C.B. ÀGUILES - Cadet Femení A
65 - 51
12:30 | Bàsquet
EL MEU BAR - TORREDEMBARRA B.C. - Cadet Femení B
66 - 36
TORREDEMBARRA
17:15 | Hoquei Patins
CP Vilanova C - Aleví A
0 - 9
Vilanova
18:15 | Hoquei Patins
CH Juneda A - Infantil A
3 - 2
Juneda
8
09:00 | Hoquei Patins
Benjamí A - CP Calafell A
11 - 0
Palau d'Esports
09:30 | Tennis
+ 30 anys - SICORIS CLUB A
0 - 5
Reus Deportiu
10:00 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació A - AE Montblanc
3 - 0
Palau d'Esports
11:00 | Hoquei Patins
Benjamí B - CE Vendrell A
0 - 7
Palau d'Esports
15:00 | Hoquei Patins
Fem 14 - CH Vila-Sana
11 - 1
Palau d'Esports
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - BASQUET TERESIANES 2003
62 - 47
16:15 | Hoquei Patins
2ª Catalana (FEM) - UEH Barberà
7 - 2
Palau d'Esports
17:30 | Bàsquet
Sots21 - C.B. SANT PERE I SANT PAU
58 - 40
REUS DEPORTIU
18:15 | Hoquei Patins
Juvenil - Shum Frit Ravich
2 - 4
Palau d'Esports
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA
54 - 63
REUS DEPORTIU
19:45 | Hoquei Patins
Junior - Lleida LLista ICG
3 - 5
Palau d'Esports
Fora
10:00 | Hoquei Patins
CN Reus Ploms - Prebenjamí A
0 - 3
Reus Ploms
10:30 | Pàdel
Plana d'en Berga B - Absolut masculi B
2 - 1
Valls
11:00 | Bàsquet
A.B. EL VENDRELL - Preinfantil Femení B
40 - 29
11:30 | Pàdel
Mora d'Ebre A - Absolut femení
1 - 2
Mora d'Ebre
12:30 | Hoquei Patins
CH Mollerussa - Infantil B
3 - 12
Mollerussa
18:30 | Bàsquet
CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA - Sènior Masculí A
77 - 61
CERVERA
9
10
11
12
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení - BÀSQUET TERESIANES
58 - 44
REUS DEPORTIU
18:00 | Hoquei Patins
1ª Catalana - CP Masquefa
4 - 2
Palau d'Esports
13
Fora
20:30 | Hoquei Patins
CN Reus Ploms A - Benjamí B
5 - 3
Reus Ploms
14
11:40 | Hoquei Patins
Prebenjamí A - SH Casal L'Espluga
3 - 0
Palau d'Esports
18:30 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació B - SH Casal L'Espluga
0 - 3
Palau d'Esports
Fora
11:00 | Hoquei Patins
HC Alpicat - Fem 14
1 - 6
Alpicat
11:30 | Hoquei Patins
CH Vila-seca A - Benjamí A
2 - 15
Vila-seca
19:15 | Bàsquet
C.B. IPSI A - OTTO SYLT - Sènior Femení
67 - 50
BARCELONA
19:30 | Hoquei Patins
Vilasana - Ok Lliga Femenina
0 - 3
Vilasana
15
16:00 | Bàsquet
Sots21 - C.B. CANTAIRES TORTOSA SMB
71 - 56
REUS DEPORTIU
17:00 | Hoquei Patins
Fem 16 - CH Mataró
3 - 6
Palau d'Esports
17:30 | Bàsquet
Sènior Masculí B - C.B. MÓRA D'EBRE
44 - 63
REUS DEPORTIU
18:30 | Hoquei Patins
Juvenil - CE Noia Freixenet A
3 - 4
Palau d'Esports
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - CB LA SELVA A
55 - 83
REUS DEPORTIU
20:00 | Hoquei Patins
1ª Catalana - CP Bell-lloc
5 - 6
Palau d'Esports
Fora
09:00 | Bàsquet
ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 00B - Júnior Masculí
59 - 64
PLOMS
11:30 | Hoquei Patins
HC Valls - Prebenjamí Iniciació C
1 - 3
Valls
12:00 | Hoquei Patins
CH Castellet - 2ª Catalana (FEM)
3 - 5
Castellet
16:00 | Hoquei Patins
CE Vendrell - Prebenjamí C
3 - 0
Calafell
16
17
18
19
20
21
10:00 | Pàdel
AMERICANA MIXTA REUS DEPORTIU
Reus Deportiu
17:00 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - CB CAMBRILS
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Pàdel
Absolut masculí A - TPI B
0 - 0
Reus Deportiu
18:45 | Bàsquet
Cadet Masculí A - C.B. CAMBRILS
0 - 0
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Cadet Masculí B - CB ALTAFULLA
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:30 | Bàsquet
CB MORELL - Preinfantil Femení B
0 - 0
MORELL
09:30 | Bàsquet
ELISABETH PI-F - Preinfantil Femení A
0 - 0
SALOU
12:00 | Bàsquet
CB SANT PERE I SANT PAU-CF - Cadet Femení C
0 - 0
ST PERE I ST PAU
12:30 | Bàsquet
CLUB BASQUET LA SELVA - Cadet Femení B
0 - 0
LA SELVA DEL CAMP
16:00 | Pàdel
TPI E - Absolut masculi B
0 - 0
Tarragona
17:00 | Bàsquet
C.B. CANTAIRES TORTOSA JF - Júnior Femení
0 - 0
TORTOSA
17:00 | Pàdel
CT Valls B - Absolut femení
0 - 0
Valls
20:00 | Bàsquet
CB.BORGES-GARRIGUES - Sènior Masculí A
0 - 0
BORGES BLANQUES
22
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - CB.CALAFELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:00 | Bàsquet
Júnior Masculí - SALLE TORREFORTA CBT
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - MANYANET REUS A
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Tennis
Tennis TDB A - + 30 anys
0 - 0
Torredembara
10:30 | Bàsquet
C.B. CANTAIRES TORTOSA IF - Infantil Femení
0 - 0
TORTOSA
12:30 | Bàsquet
BÀSQUET BASE TARRAGONA NEGRE - Sots21
0 - 0
ST PERE I ST PAU
18:00 | Bàsquet
A.E. CLARET B - Sènior Masculí B
0 - 0
VALLS
23
24
25
26
27
28
11:00 | Pàdel
Absolut femení - Plana d'en Berga B
0 - 0
Reus Deportiu
15:30 | Pàdel
Absolut masculi B - Punto Pàdel C
0 - 0
Reus Deportiu
17:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - CB CAMBRILS
0 - 0
REUS DEPORTIU
18:45 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - ESCOLA PUIGCERVER
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Pàdel
TORNEIG EXPRESS DE HALLOWEEN
Reus Deportiu
Logo
20:15 | Bàsquet
Infantil Femení - CLUB BÀSQUET VILA-SECA
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:15 | Bàsquet
ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 02B - Cadet Masculí A
0 - 0
PLOMS
09:30 | Bàsquet
TGN BÀSQUET 03 - Cadet Masculí B
0 - 0
TARRAGONA
09:30 | Bàsquet
BÀSQUET LESTONNAC TARRAGONA - Preinfantil Masculí
0 - 0
TARRAGONA
10:30 | Bàsquet
SANT PAU - Sènior Masculí A
0 - 0
TARRAGONA
12:00 | Pàdel
Global Pàdel B - Absolut masculí A
0 - 0
Vila-seca
19:00 | Bàsquet
CBALCANAR.COM - Júnior Masculí
0 - 0
ALCANAR
29
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - AD TORREFORTA GROC
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Júnior Femení - CBVALLS CELLER CAL LLUÏSOT
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Sots21 - MANYANET REUS B
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Sènior Masculí B - EL CARME BÀSQUET
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - C.B. CAMBRILS
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
10:30 | Bàsquet
CBVALLS ALT CAMP ALUMINS - Cadet Femení A
0 - 0
VALLS
19:30 | Bàsquet
JOVENTUT LES CORTS B - Sènior Femení
0 - 0
BARCELONA
30
10:00 | Pàdel
INICI LLIGA SOCIAL DE PÀDEL D'HIVERN (Del 30-10 al 17-02-2018)
Reus Deportiu
Logo
31
1
2
3
4
5